- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pcn veroudering/ eol
Mult Devs 15/Jul/2021.pdfC-2 60.0020K-P: PB FREE Tech -specificaties
EPSON - C-2 60.0020K-P: PB FREE Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als EPSON - C-2 60.0020K-P: PB FREE
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Epson |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Size / Dimension | 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm) |
| Serie | C-2 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | Cylindrical Can, Radial |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -10°C ~ 60°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Operating Mode | Fundamental |
| montage Type | Through Hole |
| Belastingscapaciteit | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| frequentie Stabiliteit | - |
| Frequentie | 60.002 kHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 20 kOhms |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als EPSON C-2 60.0020K-P: PB FREE.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | C-2 60.0020KC-P:PBFREE | C-2 60.0000K-P:PBFREE | C-2 40.0000K-P:PBFREE | C-2 50.0000K-P:PBFREE |
| Fabrikant | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON |
| frequentie Stabiliteit | - | - | - | - |
| Belastingscapaciteit | - | - | - | - |
| Frequentie | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Frequency Tolerance | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Operating Mode | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Download C-2 60.0020K-P: PB FREE PDF -datasheets en EPSON -documentatie voor C-2 60.0020K-P: PB FREE - EPSON.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.