- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPcn veroudering/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfOmgevingsinformatie
Cylindrical Battery Holders.pdfLEP100F-36-ST Tech -specificaties
Cosel USA, Inc. - LEP100F-36-ST Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Cosel USA, Inc. - LEP100F-36-ST
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Cosel |
| Spanning - uitgang 6 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 36V |
| Voltage - Isolatie | 3 kV |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Type | Open Frame |
| Size / Dimension | 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm) |
| Serie | LEP (100W) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Box |
| Temperatuur | -10°C ~ 70°C |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Chassis Mount |
| Minimale belasting vereist | No |
| doeltreffendheid | 85% |
| Stroom - output 1 | 2.8 A |
| Base Productnummer | LEP100F |
| Goedkeuringsbureau | CE, cURus, TUV |
| toepassingen | ITE (Commercial) |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9520 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Cosel USA, Inc. LEP100F-36-ST.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LEP100F-36-SNT | LEP100F-36-SNRT | LEP100F-36-SNG | LEP100F-36-RT |
| Fabrikant | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spanning - uitgang 6 | - | - | - | - |
| Minimale belasting vereist | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Input | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| Voltage - Output 1 | - | - | - | - |
| Stroom - output 1 | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Voltage - Isolatie | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Voltage - Output 4 | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Voltage - Output 2 | - | - | - | - |
| doeltreffendheid | - | - | - | - |
| Voltage - Output 3 | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Goedkeuringsbureau | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download LEP100F-36-ST PDF -datasheets en Cosel USA, Inc. -documentatie voor LEP100F-36-ST - Cosel USA, Inc..
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.