- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $4.567 | $4.57 |
10798.0 Tech -specificaties
Conta-Clip, Inc. - 10798.0 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Conta-Clip, Inc. - 10798.0
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Conta-Clip |
| Wire Beëindiging | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| Wire Gauge | 14-28 AWG |
| Spanning | 300 V |
| Moment - Schroef | - |
| Serie | - |
| Schroefdraad | - |
| Screw Material - Plating | - |
| Posities Per Level | 14 |
| toonhoogte | 0.197" (5.00mm) |
| Pakket | Box |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -30°C ~ 105°C |
| Aantal Levels | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| mating Orientation | 45° (135°) Angle with Board |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Kenmerken | Lever Actuated |
| Actueel | 15 A |
| Contact Material - Plating | - |
| Kleur | Gray |
| Clamp Material - Plating | Steel, Stainless |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Conta-Clip, Inc. 10798.0.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 10798.0 | 10799.0 | 10798.1 | 10799.1 |
| Fabrikant | Conta-Clip, Inc. | Conta-Clip, Inc. | Conta-Clip, Inc. | Conta-Clip, Inc. |
| Posities Per Level | 14 | 15 | 14 | 15 |
| Temperatuur | -30°C ~ 105°C | -30°C ~ 105°C | -30°C ~ 105°C | -30°C ~ 105°C |
| mating Orientation | 45° (135°) Angle with Board | 45° (135°) Angle with Board | 45° (135°) Angle with Board | 45° (135°) Angle with Board |
| Screw Material - Plating | - | - | - | - |
| Aantal Levels | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Clamp Material - Plating | Steel, Stainless | Steel, Stainless | Steel, Stainless | Steel, Stainless |
| Schroefdraad | - | - | - | - |
| Wire Gauge | 14-28 AWG | 14-28 AWG | 14-28 AWG | 14-28 AWG |
| Actueel | 15 A | 15 A | 15 A | 15 A |
| Pakket | Box | Box | Box | Box |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Contact Material - Plating | - | - | - | - |
| Moment - Schroef | - | - | - | - |
| Kleur | Gray | Gray | Green | Green |
| Kenmerken | Lever Actuated | Lever Actuated | Lever Actuated | Lever Actuated |
| montage Type | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Wire Beëindiging | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| Serie | - | - | - | - |
| Spanning | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |
| toonhoogte | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) |
10798.1Conta-Clip, Inc.PCB TERMINAL
10799.1Conta-Clip, Inc.PCB TERMINAL
1079793Phoenix ContactHC-M-DSUB-09/2-CT-F
107977-ZZTE Connectivity Deutsch ConnectorsINS PIN ASSY
10799.0Conta-Clip, Inc.PCB TERMINAL
1079900000WeidmüllerCONN TERM BLK BUSBAR SUP 2PC
107978-ZZTE Connectivity Deutsch ConnectorsINS SOC ASSY
1079796Phoenix ContactHC-M-DSUB-09/2-CT-M
107986-ZZTE Connectivity Deutsch ConnectorsINS PIN ASSYUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.