- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MZL Series Datasheet.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.257 | $0.26 |
| 200+ | $0.103 | $20.60 |
| 500+ | $0.099 | $49.50 |
| 1000+ | $0.098 | $98.00 |
EMZL250ARA221MHA0G Tech -specificaties
United Chemi-Con - EMZL250ARA221MHA0G Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als United Chemi-Con - EMZL250ARA221MHA0G
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Chemi-Con |
| Spanning - Nominale | 25 V |
| Tolerantie | ±20% |
| Surface Mount Land Size | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie | Alchip™- MZL |
| Rimpelstroom @ Lage frequentie | 300 mA @ 120 Hz |
| Rimpelstroom @ Hoge frequentie | 600 mA @ 100 kHz |
| ratings | AEC-Q200 |
| Polarisatie | Polar |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | Radial, Can - SMD |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 105°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.413" (10.50mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 160mOhm @ 100kHz |
| Capaciteit | 220 µF |
| toepassingen | Automotive |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als United Chemi-Con EMZL250ARA221MHA0G.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | EMZL350ARA221MHA0G | EMZL250ARA331MHA0G | EMZL250ARA821MJA0G | EMZL250ARA471MHA0G |
| Fabrikant | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Rimpelstroom @ Hoge frequentie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Polarisatie | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Rimpelstroom @ Lage frequentie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Surface Mount Land Size | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Download EMZL250ARA221MHA0G PDF -datasheets en United Chemi-Con -documentatie voor EMZL250ARA221MHA0G - United Chemi-Con.
EMZK6R3ADA101ME61GNippon Chemi-ConCAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.