- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPcn veroudering/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfE36D351LPN152TC92M Tech -specificaties
United Chemi-Con - E36D351LPN152TC92M Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als United Chemi-Con - E36D351LPN152TC92M
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Chemi-Con |
| Spanning - Nominale | 350 V |
| Tolerantie | -10%, +50% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 2.000' Dia (50.80mm) |
| Serie | U36D |
| ratings | - |
| Polarisatie | Polar |
| Verpakking / doos | Radial, Can - Screw Terminals |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Chassis Mount |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden | 0.875' (22.22mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 3.625' (92.08mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Capaciteit | 1500 µF |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0055 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als United Chemi-Con E36D351LPN152TC92M.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | E36D351LPN152TC92U | E36D351LPN152TC92N | E36D351LPN182TD92U | E36D351LPN102TU92U |
| Fabrikant | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Polarisatie | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ratings | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Surface Mount Land Size | - | - | - | - |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
Download E36D351LPN152TC92M PDF -datasheets en United Chemi-Con -documentatie voor E36D351LPN152TC92M - United Chemi-Con.
E36D351LPN142TCE3MUnited Chemi-ConCAP ALUM 1400UF 350V SCREW
E36D351LPN142TCE3NUnited Chemi-ConCAP ALUM 1400UF 350V SCREW
E36D351LPN182TCA5NUnited Chemi-ConCAP ALUM 1800UF 350V SCREW
E36D351LPN182TCE3NUnited Chemi-ConCAP ALUM 1800UF 350V SCREW
E36D351LPN182TCE3UUnited Chemi-ConCAP ALUM 1800UF 350V SCREW
E36D351LPN112TDA5MUnited Chemi-ConCAP ALUM 1100UF 350V SCREW
E36D351LPN201VA67MUnited Chemi-ConCAP ALUM 200UF 350V SCREW
E36D351LPN102MAA5UUnited Chemi-ConCAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
E36D351LPN112TDA5NUnited Chemi-ConCAP ALUM 1100UF 350V SCREW
E36D351LPN152TC92UUnited Chemi-ConCAP ALUM 1500UF 350V SCREW
E36D351LPN112TDA5UUnited Chemi-ConCAP ALUM 1100UF 350V SCREW
E36D351LPN152TC92NUnited Chemi-ConCAP ALUM 1500UF 350V SCREW
E36D351LPN142TCE3UUnited Chemi-ConCAP ALUM 1400UF 350V SCREW
E36D351LPN182TCA5UUnited Chemi-ConCAP ALUM 1800UF 350V SCREW
E36D351LPN102MAA5MUnited Chemi-ConCAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREWUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.