- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
CIR Series Catalog.pdfFRCIR02R-32-A8PZ-F80-T12 Tech -specificaties
ITT Cannon, LLC - FRCIR02R-32-A8PZ-F80-T12 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als ITT Cannon, LLC - FRCIR02R-32-A8PZ-F80-T12
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Cannon (ITT Cannon) |
| Nominale spanning | 500VAC, 700VDC |
| Beëindiging | Crimp |
| afscherming | - |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 32-A8 |
| Shell Materiaal | Aluminum Alloy |
| Shell Afwerking | Olive Drab Cadmium |
| Serie | CIR |
| Primair materiaal | Metal |
| Pakket | Bulk |
| oriëntering | Z |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal posities | 8 |
| montage Type | Panel Mount |
| montage Feature | Flange |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - |
| Plaats het materiaal in | Rubber |
| Ingress Protection | Environment Proof |
| Kenmerken | Flame Retardant |
| bevestegingswijze | Bayonet Lock |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 46A |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Receptacle, Male Pins |
| Kleur | Olive Drab |
| Cable Opening | 1.882" (47.80mm) |
| Base Productnummer | FRCIR |
| Backshell-materiaal, beplating | - |
| toepassingen | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als ITT Cannon, LLC FRCIR02R-32-A8PZ-F80-T12.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | FRCIR02R-32-A8P-F80-T12 | FRCIR02R-32-A8PX-F80-T12 | FRCIR02R-32-A8PW-F80-T12 | FRCIR02R-32-A48PW-F80-T12 |
| Fabrikant | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC |
| Serie | - | - | - | - |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | - | - | - |
| Shell Afwerking | - | - | - | - |
| Shell Materiaal | - | - | - | - |
| Nominale spanning | - | - | - | - |
| bevestegingswijze | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| connector Type | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Plaats het materiaal in | - | - | - | - |
| afscherming | - | - | - | - |
| oriëntering | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| Cable Opening | - | - | - | - |
| Contact Afronden - Paring | - | - | - | - |
| Backshell-materiaal, beplating | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kleur | - | - | - | - |
| montage Feature | - | - | - | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Primair materiaal | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download FRCIR02R-32-A8PZ-F80-T12 PDF -datasheets en ITT Cannon, LLC -documentatie voor FRCIR02R-32-A8PZ-F80-T12 - ITT Cannon, LLC.
FRCIR02R-32-A8P-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A3P-F80ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 3POS SILVER CRIMP
FRCIR02R-36-7SW-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 47POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A8PX-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32A-48SITT Cannon, LLCCIR 48C 48#16 FR SKT RECP
FRCIR02R-36-7SZ-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 47POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A48PW-F80-T108ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 48POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-36-7S-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 47POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A40P-F80-T54ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 40POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-36-10P-F80-T108ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 48POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A40S-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 40POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A48PW-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 48POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A48S-F80-T39ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 48P SILVER CRIMP
FRCIR02R-36-7PZ-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 47POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-36-8S-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 47POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A8PW-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-36-7P-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 47POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-36-10P-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 48POS GOLD CRIMPUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.