- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Omgevingsinformatie
RoHS Filters, Crystals, Oscillators.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.174 | $1.17 |
| 200+ | $0.454 | $90.80 |
| 500+ | $0.439 | $219.50 |
| 1000+ | $0.431 | $431.00 |
353NB5C240T Tech -specificaties
CTS-Frequency Controls - 353NB5C240T Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als CTS-Frequency Controls - 353NB5C240T
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | CTS Corporation |
| Voltage - Levering | 2.5V |
| Type | VCXO |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serie | 353 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 6-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| uitgang | HCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 24 MHz |
| Current - Supply (Max) | 25mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als CTS-Frequency Controls 353NB5C240T.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 353NB5C24FT | 353NB5C270T | 353NB5C250T | 353NB5C260T |
| Fabrikant | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls |
| ratings | - | - | - | - |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| frequentie Stabiliteit | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
| Current - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Frequentie | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Base Resonator | - | - | - | - |
| Functie | - | - | - | - |
| uitgang | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Download 353NB5C240T PDF -datasheets en CTS-Frequency Controls -documentatie voor 353NB5C240T - CTS-Frequency Controls.
353NB5C163RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 16.3840MHZ HCMOS
353NB5C184TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 18.4320MHZ HCMOS
353NB5C250RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS
353NB5C192TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 19.2000MHZ HCMOS
353NB5C260RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 26.0000MHZ HCMOS
353NB5C192RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 19.2000MHZ HCMOS
353NB5C240RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 24.0000MHZ HCMOS
353NB5C194TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 19.4400MHZ HCMOS
353NB5C184RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 18.4320MHZ HCMOS
353NB5C270TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 27.0000MHZ HCMOS
353NB5C24FRCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 24.5454MHZ HCMOS
353NB5C27BRCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 27.0950MHZ HCMOS
353NB5C260TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 26.0000MHZ HCMOS
353NB5C250TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS
353NB5C163TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 16.3840MHZ HCMOS
353NB5C194RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 19.4400MHZ HCMOS
353NB5C270RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 27.0000MHZ HCMOS
353NB5C24FTCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 24.5454MHZ HCMOSUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.