- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -verpakking
2.73KHz.pdfHTML -datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfOmgevingsinformatie
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.872 | $1.87 |
3386V-1-102 Tech -specificaties
Bourns Inc. - 3386V-1-102 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Bourns Inc. - 3386V-1-102
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns, Inc. |
| Tolerantie | ±10% |
| Klemtype | PC Pins |
| temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | Square - 0.375' x 0.375' Face (9.53mm x 9.53mm) |
| Serie | Trimpot® 3386 - Sealed |
| resistive Materiaal | Cermet |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| panel Mode | 1 kOhms |
| Vermogen (Watt) | 0.5W, 1/2W |
| Pakket | Tube |
| Aantal beurten | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Base Productnummer | 3386V |
| aanpassing Type | Side Adjustment |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.8050 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Bourns Inc. 3386V-1-102.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 3386V-1-102LF | 3386V-1-105LF | 3386V-1-152 | 3386V-1-152LF |
| Fabrikant | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Klemtype | - | - | - | - |
| Aantal beurten | - | - | - | - |
| resistive Materiaal | - | - | - | - |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| panel Mode | - | - | - | - |
| aanpassing Type | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Download 3386V-1-102 PDF -datasheets en Bourns Inc. -documentatie voor 3386V-1-102 - Bourns Inc..
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.