- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -assemblage/oorsprong
Mult devs assembly chg 05/DEC/2019.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Multiple Devices Markings 20/May/2020.pdfHTML -datasheet
SSQE48T25025.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $102.60 | $102.60 |
| 200+ | $40.94 | $8,188.00 |
| 400+ | $39.57 | $15,828.00 |
| 1000+ | $38.89 | $38,890.00 |
SSQE48T25025-NACNG Tech -specificaties
Bel Power Solutions - SSQE48T25025-NACNG Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Bel Power Solutions - SSQE48T25025-NACNG
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Bel Power Solutions |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 2.5V |
| Voltage - Isolatie | 2.25 kV |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Type | Isolated Module |
| Size / Dimension | 1.30" L x 0.90" W x 0.37" H (33.0mm x 22.8mm x 9.5mm) |
| Serie | - |
| Vermogen (Watt) | 63 W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 8-DIP Module, 1/16 Brick |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Kenmerken | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| doeltreffendheid | 88% |
| Current - Output (Max) | 25A |
| Beheersfuncties | Enable, Active Low |
| Base Productnummer | SSQE48 |
| toepassingen | ITE (Commercial) |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Bel Power Solutions SSQE48T25025-NACNG.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SSQE48T25015-NACNG | SSQE48T25012-NACNG | SSQE48T25025-NABNG | SSQE48T25015-NAANG |
| Fabrikant | Bel Power Solutions | Bel Power Solutions | Bel Power Solutions | Bel Power Solutions |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| doeltreffendheid | - | - | - | - |
| Voltage - Output 1 | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Voltage - Isolatie | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Min) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltage - Output 2 | - | - | - | - |
| Voltage - Output 3 | - | - | - | - |
| Beheersfuncties | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
Download SSQE48T25025-NACNG PDF -datasheets en Bel Power Solutions -documentatie voor SSQE48T25025-NACNG - Bel Power Solutions.
SSQE48T25018-PAANBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 1.8V 45W
SSQL48T15033-PAA0GBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 3.3V 50W
SSQE48T25015-NAANGBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 1.5V 38W
SSQE48T25012-NACNGBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 1.2V 30W
SSQE48T25025-NABNGBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 2.5V 63W
SSQE48T25033-NABNGBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 3.3V 83W
SSQL48T15033-NAABGBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 3.3V 50W
SSQE48T25033-NAANGBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 3.3V 83W
SSQL48T15033-NAB0GBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 3.3V 50W
SSQL48T15033-PAABGBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 3.3V 50W
SSQL48T15033-NABBGBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 3.3V 50W
SSQE48T25033-PAANBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 3.3V 83W
SSQE48T25015-NAB0GBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 1.5V 37W
SSQE48T25018-NABNGBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 1.8V 45W
SSQL48T15033-NAA0GBel Power SolutionsDC DC CONVERTER 3.3V 50WUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.