- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Omgevingsinformatie
RoHS 2021 Position Statement.pdfIMP4-3E1-1J1-1J1-05-A Tech -specificaties
Artesyn Embedded Power - IMP4-3E1-1J1-1J1-05-A Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Artesyn Embedded Power - IMP4-3E1-1J1-1J1-05-A
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Artesyn Embedded Power |
| Spanning - uitgang 6 | - |
| Spanning - uitgang 5 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 3 | 10V |
| Voltage - Output 2 | 10V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Isolatie | 2 kV |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 300 VDC |
| Type | Enclosed |
| Size / Dimension | 10.00" L x 5.00" W x 2.50" H (254.0mm x 127.0mm x 63.5mm) |
| Serie | iMP® (1158W) |
| Vermogen (Watt) | 1100W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Aantal uitgangen | 3 |
| montage Type | Chassis Mount |
| Minimale belasting vereist | No |
| Kenmerken | Adjustable Output, I²C Interface, PFC, PMBus™, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input |
| doeltreffendheid | 85% |
| Stroom - uitgang 3 | 18 A |
| Stroom - output 2 | 18 A |
| Stroom - output 1 | 150 A |
| Base Productnummer | IMP4-3E1 |
| Goedkeuringsbureau | CB, CE, CSA, UL |
| toepassingen | ITE (Commercial), Medical |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Artesyn Embedded Power IMP4-3E1-1J1-1J1-05-A.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | IMP4-3E1-1J1-1J1-45-A | IMP4-3E1-1P1-1P1-45-A | IMP4-3E1-2E1-05-A | IMP4-3E2-1D2-4LL0-00-A |
| Fabrikant | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Minimale belasting vereist | - | - | - | - |
| Goedkeuringsbureau | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Stroom - output 2 | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltage - Output 3 | - | - | - | - |
| Stroom - uitgang 3 | - | - | - | - |
| Spanning - uitgang 6 | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| doeltreffendheid | - | - | - | - |
| Voltage - Isolatie | - | - | - | - |
| Stroom - output 1 | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Output 4 | - | - | - | - |
| Voltage - Output 2 | - | - | - | - |
| Spanning - uitgang 5 | - | - | - | - |
| Voltage - Input | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Output 1 | - | - | - | - |
Download IMP4-3E1-1J1-1J1-05-A PDF -datasheets en Artesyn Embedded Power -documentatie voor IMP4-3E1-1J1-1J1-05-A - Artesyn Embedded Power.
IMP4-3E0-4NN-4LQ-00-AArtesyn Embedded PowerACDC CNVT 5V 2X15V 12V 24V 1050W
IMP4-3E0-LLE-00-AArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 779W
IMP4-3E0-4NN-00-AArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 5V 2X15V 930W
IMP4-3F0-00-AArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 5.2V 749W
IMP4-3F0-00Artesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 5.2V 749W
IMP4-3E0-4QE-4NE-00-AArtesyn Embedded PowerAC/DC CNVT 5V 24V 5V 15V 5V 976W
IMP4-3F0-01-AArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 5.2V 749W
IMP4-3E0-4QE-00-AArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 5V 24V 5V 856W
IMP4-3F0-1D0-4LL-00-AArtesyn Embedded PowerAC/DC CNVT 5.2V 3.3V 2X12V 1000W
IMP4-3E0-4QE-4LL-00-AArtesyn Embedded PowerAC/DC CNVT 5V 24V 5V 2X12V 976W
IMP4-3E0-4LQ-4NN-00-AArtesyn Embedded PowerACDC CNVT 5V 12V 24V 2X15V 1086WUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.