- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MAX6329,49.pdfOnderdeelnummeringsgids
Part Numbering System.pdfPcn veroudering/ eol
Multiple Devices 22/Mar/2015.pdfMAX6329SLUT-T Tech -specificaties
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX6329SLUT-T Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX6329SLUT-T
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Spanningsuitval (Max) | 0.36V @ 150mA |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 1.23V (3.3V) |
| Voltage - Output (Max) | 5V |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Leverancier Device Pakket | SOT-6 |
| Serie | - |
| Beschermingsfuncties | Over Temperature, Short Circuit |
| Verpakking / doos | SOT-23-6 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| PSRR | - |
| Output Type | Adjustable (Fixed) |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Temperatuur | 0°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal Regulators | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Actueel - Quiescent (Iq) | 50 µA |
| Current - Output | 150mA |
| Beheersfuncties | Enable, Reset |
| Base Productnummer | MAX6329 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX6329SLUT-T.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MAX6329SPUT-T | MAX6329SHUT-T | MAX6329TLUT-T | MAX6329SLUT+T |
| Fabrikant | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
| Beschermingsfuncties | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Beheersfuncties | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Actueel - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spanningsuitval (Max) | - | - | - | - |
| Aantal Regulators | - | - | - | - |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Current - Output | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Download MAX6329SLUT-T PDF -datasheets en Analog Devices Inc./Maxim Integrated -documentatie voor MAX6329SLUT-T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX6328XR31-TAnalog Devices / Maxim IntegratedUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.