- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -assemblage/oorsprong
SFV_R Series Assembly Machine 20/Mar/2019.pdfPCN -verpakking
MOQ E9 29/Sep/2015.pdfSFV22R-2STBE9HLF Tech -specificaties
Amphenol ICC (FCI) - SFV22R-2STBE9HLF Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Amphenol ICC (FCI) - SFV22R-2STBE9HLF
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol Aorora |
| Nominale spanning | 50V |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | SFV-R |
| toonhoogte | 0.020" (0.50mm) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Aantal posities | 22 |
| montage Type | Surface Mount, Right Angle |
| mating Cycles | 20 |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| vergrendeling Feature | Slide Lock |
| Materiaal behuizing | Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Halogen Free |
| behuizing Kleur | Black |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Hoogte boven Board | 0.071" (1.80mm) |
| Flat Flex Type | FFC, FPC |
| Kenmerken | Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) |
| FFC, FCB Dikte | 0.30mm, 0.33mm |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 0.5A |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish Dikte | - |
| Contact Finish | Gold |
| Connector / Contact Type | Contacts, Top |
| Cable End Type | Straight, Tapered |
| Base Productnummer | SFV22R |
| actuator Materiaal | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Halogen Free |
| actuator Color | Black |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4051 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Amphenol ICC (FCI) SFV22R-2STBE9HLF.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SFV22R-2STBE5HLF | SFV22R-2STBE1HLF | SFV22R-1STBE9HLF | SFV22R-1STBE1HLF |
| Fabrikant | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Materiaal behuizing | - | - | - | - |
| Contact Finish | - | - | - | - |
| Nominale spanning | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| actuator Materiaal | - | - | - | - |
| Contact Finish Dikte | - | - | - | - |
| actuator Color | - | - | - | - |
| mating Cycles | - | - | - | - |
| Connector / Contact Type | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| FFC, FCB Dikte | - | - | - | - |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hoogte boven Board | - | - | - | - |
| Flat Flex Type | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| vergrendeling Feature | - | - | - | - |
| toonhoogte | - | - | - | - |
| behuizing Kleur | - | - | - | - |
| Cable End Type | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Beëindiging | - | - | - | - |
Download SFV22R-2STBE9HLF PDF -datasheets en Amphenol ICC (FCI) -documentatie voor SFV22R-2STBE9HLF - Amphenol ICC (FCI).
SFV22R-3STBE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC BOTTOM 22POS 0.5MM R/A
SFV22R-4STE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC TOP 22POS 0.5MM R/A
SFV22R-1STBE9HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FFC BOTTOM 22POS 0.5MM R/A
SFV22R-4STBE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC TOP 22POS 0.5MM R/A
SFV22R-1STE1Amphenol ICC (FCI)CONN FFC BOTTOM 22POS 0.5MM R/A
SFV21R-4STE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC TOP 21POS 0.5MM R/A
SFV23R-1STE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FFC BOTTOM 23POS 0.5MM R/A
SFV23R-1STBE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FFC BOTTOM 23POS 0.5MM R/A
SFV22R-2STBE5HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FFC FPC TOP 22POS 0.5MM R/A
SFV21R-4STBE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC TOP 21POS 0.5MM R/A
SFV22R-2STE1Amphenol ICC (FCI)CONN FFC FPC TOP 22POS 0.5MM R/A
SFV22R-3STE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC BOTTOM 22POS 0.5MM R/AUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.