- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
C091 31N006 100 2 Datasheet.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $6.822 | $6.82 |
C09131N0061002U Tech -specificaties
Amphenol Tuchel Industrial - C09131N0061002U Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Amphenol Tuchel Industrial - C09131N0061002U
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol Aorora |
| Nominale spanning | 60V |
| Beëindiging | Solder Cup |
| afscherming | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | M16-6 |
| Shell Materiaal | Die Cast |
| Shell Afwerking | Nickel |
| Serie | C091D |
| Primair materiaal | Metal |
| Pakket | Bulk |
| oriëntering | Keyed |
| Temperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal posities | 6 |
| montage Type | Panel Mount |
| montage Feature | - |
| Ingress Protection | IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Threaded |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 7A |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - |
| Contact Afronden - Paring | Silver |
| connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Kleur | Silver |
| Base Productnummer | C09131N006 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Amphenol Tuchel Industrial C09131N0061002U.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | C09131N0051002U | C09131W0061002U | C09131N0081002U | C09131N0031002U |
| Fabrikant | Amphenol Tuchel Industrial | Amphenol Tuchel Industrial | Amphenol Tuchel Industrial | Amphenol Tuchel Industrial |
| Shell Materiaal | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| afscherming | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Primair materiaal | - | - | - | - |
| bevestegingswijze | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| connector Type | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| montage Feature | - | - | - | - |
| oriëntering | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Shell Afwerking | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Contact Afronden - Paring | - | - | - | - |
| Nominale spanning | - | - | - | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - | - | - | - |
Download C09131N0061002U PDF -datasheets en Amphenol Tuchel Industrial -documentatie voor C09131N0061002U - Amphenol Tuchel Industrial.
C09131T0051002UAmphenol Industrial OperationsFlange mount female metal recept
C09131H1142025UAmphenol Sine Systems CorpMALE CABLE CONNECTOR, QUICKLOCK,
C0915C&KSWITCH CHASSIS PB F SERIESUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.