- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
FPF1015-18.pdfPcn veroudering/ eol
Mult Dev EOL 4/Nov/2019.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.352 | $0.35 |
FPF1016 Tech -specificaties
onsemi - FPF1016 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - FPF1016
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Voltage - Load | 0.8V ~ 1.8V |
| switch Type | General Purpose |
| Leverancier Device Pakket | 6-MicroFET (2x2) |
| Serie | IntelliMAX™ |
| Rds On (Typ) | 34mOhm |
| Ratio - Input: Output | 1:1 |
| Verpakking / doos | 6-VDFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | N-Channel |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Uitgangsconfiguratie | High Side |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Interface | On/Off |
| Input Type | Non-Inverting |
| Kenmerken | Load Discharge, Slew Rate Controlled |
| Foutbescherming | - |
| Current - Output (Max) | 1.5A |
| Base Productnummer | FPF1016 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi FPF1016.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | FPF1016 | FPF1016-ON | FPF1015 | FPF1017 |
| Fabrikant | Fairchild Semiconductor | onsemi | Fairchild Semiconductor | Fairchild Semiconductor |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Load | - | - | - | - |
| Interface | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serie | - | - | - | - |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Input Type | - | - | - | Differential |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ratio - Input: Output | - | - | - | - |
| switch Type | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rds On (Typ) | - | - | - | - |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
| Foutbescherming | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Download FPF1016 PDF -datasheets en onsemi -documentatie voor FPF1016 - onsemi.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.