- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
750311xxx.pdfOmgevingsinformatie
RoHS Cert.pdfPcn andere
Mult Devices Label 22/Dec/2021.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $2.324 | $2.32 |
| 140+ | $0.927 | $129.78 |
| 560+ | $0.897 | $502.32 |
| 980+ | $0.881 | $863.38 |
750311861 Tech -specificaties
Würth Elektronik - 750311861 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Würth Elektronik - 750311861
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik) |
| Nominale spanning - DC | - |
| Nominale spanning - AC | - |
| Size / Dimension | 0.620" L x 0.343" W (15.75mm x 8.71mm) |
| Serie | MID-D11 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | Vertical, 4 PC Pin |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal lijnen | 2 |
| montage Type | Through Hole |
| Inductie @ Frequentie | 2.5 mH @ 10 kHz |
| Hoogte (Max) | 0.535" (13.60mm) |
| filter Type | - |
| Kenmerken | - |
| DC-weerstand (DCR) (Max) | 700mOhm |
| Card Dikte (mm) | 760mA |
| Goedkeuringsbureau | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Würth Elektronik 750311861.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 750311896 | 750311897 | 750312185 | 750312184 |
| Fabrikant | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik |
| Nominale spanning - AC | - | - | - | - |
| DC-weerstand (DCR) (Max) | - | - | - | - |
| Aantal lijnen | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ratings | - | - | - | - |
| Hoogte (Max) | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| filter Type | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| Inductie @ Frequentie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Card Dikte (mm) | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nominale spanning - DC | - | - | - | - |
| Goedkeuringsbureau | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Download 750311861 PDF -datasheets en Würth Elektronik -documentatie voor 750311861 - Würth Elektronik.
750311410AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik)
750312083Würth Elektronik MidcomUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.