- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
LT6011, LT6012 Datasheet.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $2.694 | $2.69 |
| 200+ | $1.043 | $208.60 |
| 500+ | $1.006 | $503.00 |
| 1000+ | $0.989 | $989.00 |
LT6011ACS8#PBF Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - LT6011ACS8#PBF Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - LT6011ACS8#PBF
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Spanning - Leveringsspanne (min) | 2.7 V |
| Spanning - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Input Offset | 35 µV |
| Leverancier Device Pakket | 8-SO |
| slew Rate | 0.11V/µs |
| Serie | LT® |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakket | Tube |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Aantal circuits | 2 |
| montage Type | Surface Mount |
| Gain Bandwidth Product | 350 kHz |
| Current - Supply | 135µA (x2 Channels) |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Current - Input Bias | 20 pA |
| Base Productnummer | LT6011 |
| Amplifier Type | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. LT6011ACS8#PBF.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LT6011ACS8#TRPBF | LT6011AIS8#PBF | LT6011AIS8#TRPBF | LT6011ACDD#PBF |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Amplifier Type | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| slew Rate | - | - | - | - |
| Voltage - Input Offset | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Current - Output / Channel | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Spanning - Leveringsspanne (min) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Current - Input Bias | - | - | - | - |
| Spanning - Supply Span (Max) | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Gain Bandwidth Product | - | - | - | - |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
Download LT6011ACS8#PBF PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor LT6011ACS8#PBF - Analog Devices Inc..
LT6010IS8#TRPBFLinear Technology
LT6011CDDLinear Technology / Analog Devices
LT6011ACDDLinear Technology / Analog Devices
LT6011ACS8Linear Technology / Analog DevicesUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.