- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
AD828.pdfAndere gerelateerde documenten
Tape and Reel Packaging.pdfPcn veroudering/ eol
Multiple Devices 29/Jan/2014.pdfAD828ARZ-REEL Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - AD828ARZ-REEL Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - AD828ARZ-REEL
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 5V ~ 36V, ±2.5V ~ 18V |
| Leverancier Device Pakket | 8-SOIC |
| slew Rate | 450V/µs |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal circuits | 2 |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 14 mA |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Productnummer | AD828 |
| toepassingen | Voltage Feedback |
| -3dB bandbreedte | 130 MHz |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. AD828ARZ-REEL.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | AD828ARZ-REEL7 | AD828AR-REEL | AD828AR-REEL7 | AD828ARZ |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| slew Rate | - | - | - | - |
| -3dB bandbreedte | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Current - Output / Channel | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
Download AD828ARZ-REEL PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor AD828ARZ-REEL - Analog Devices Inc..
AD8290ACPZ-REEL7ADI (Analog Devices, Inc.)
AD8290ACPZ-R7Analog Devices Inc.IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 16LFCSP
AD8290ACPZADI (Analog Devices, Inc.)
AD8293G160ARJZADI (Analog Devices, Inc.)
AD8290ACPZ-R2Analog Devices Inc.IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 16LFCSP
AD8293ARJZADI (Analog Devices, Inc.)
AD8285WBCPZAnalog Devices Inc.IC ADC 12BIT AFE 4CH MUX 72LFCSP
AD8285WBCPZ-RLAnalog Devices Inc.IC ADC 12BIT AFE 4CH MUX 72LFCSP
AD8290ACPZ-RLAnalog Devices Inc.IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 16LFCSP
AD828AR-EBZAnalog Devices Inc.BOARD EVAL FOR AD828AR
AD829Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.